Ne propustite besplatnu dostavu na kupovinu preko 5000 rsd
Brend: Pyunkang Yul
Šifra proizvoda: 160802
Losion koji podjednako prija svim tipovima kože. Glavni sastojak koji čini 70 % proizvoda je brezin sok koji licu obezbedjuje neophodne vitamine i antioksidanse prodirući duboko u kožu. Proizvod će posebno prijati osobama sa dehidriranom kožom iziritiranom usled lečenja akni ili hladnog zimskog vremena. Ph vrednost proizvoda je 5.5
Najvećim delom napravljena od ružine vodice bogate važnim hranljivim sastojcima i antiinflamatornim svojstvima, ova krema dubinski hidrira, umiruje i smanjuje crvenilo i iritaciju kože. Mlečna kiselina podstiče regeneraciju ćelija i daje vašem licu mekoću i blistavost. Ovaj proizvod možete koristiti kao dnevnu ili noćnu kremu, a prilikom šminkanja vam može poslužiti kao prajmer.
55ml / 1,85 fl oz
Zahvaljujući vrhunskom sastavu od 7premijum supstanci, ovaj gel u sebi objedinjuje anti age efekat, formira zaštitni film na površini vaše kože istovremeno je hidrirajući i regenerišući. Ovaj gel će posebno prijati osobama sa slabijom cirkulacijom, kao i osobama sa suvom, zategnutom kožom sklonoj iritaciji i crvenilu.